Navigácia

Výber jazyka

  • sk
  • en
  • de

Obsah

Deň pomoci komunite/Day of caring

Typ: ostatné
Deň pomoci komunite/Day of caring Spoločnosť Hengstler, s. r. o. Dňom pomoci komunite/Day of caring sa usiluje prispievať k vytvoreniu lepšieho miesta pre život, a to aj formou sociálnej zodpovednosti voči regiónom, v ktorých pôsobí.

Spoločnosť Hengstler, s. r. o. Dňom pomoci komunite/Day of caring 🍂🍁🏞sa usiluje prispievať k vytvoreniu lepšieho miesta pre život, a to aj formou sociálnej zodpovednosti voči regiónom, v ktorých pôsobí.

V našej obci Vlková zamestnankyne spoločnosti Hengstler, vyhrabali popadané lístie v historickom parku a na Wielandovskom cintoríne.

Náš park má na jeseň mimoriadne čaro...farebné šuchotajúce lístie 🍂🍁 a slnečné lúče ☀️ sú ideálnym miestom oddychu v našej obci 🏞.

Spoločnosti Hengstler, s. r. o. patrí poďakovanie!


Vytvorené: 15. 10. 2021
Posledná aktualizácia: 15. 10. 2021 13:52
Autor: Správce Webu