Navigácia

Výber jazyka

  • sk
  • en
  • de

Obsah

Belhouse

 

Viac informácii na internetovej stránke Bel-house, a.s. :

 https://www.belhouse.sk/panorama-park-vlkova.html

 

ibv


O projekte

Vitajte v novej dedinke VLKOVÁ - PARK PANORÁMA.

Park Panoráma je novovybudovaná oblasť za dedinkou Vlková, kde Vám ponúkame stavebné pozemky pre Váš nový domček.

Je to nádherná nová lokalita na kopci pod lesom s výhľadom na Vysoké Tatry. Vybudujeme pre Vás „novú dedinku“ s modernou infraštruktúrou. Ulice budú lemovať trávnikové pásy, vstup do areálu bude skrášlený živým plotom kombinovaným tehličkovými stĺpikmi. Pripravujeme pre Vás niečo, čo ste v danom regióne ešte nevideli. Nechajte sa príjemne prekvapiť!

Veľkou výhodou tejto lokality je rýchla dostupnosť mesta Poprad vďaka novovybudovanej diaľnici. Diaľničný privádzač sa nachádza približne
6 kilometrov od miesta vášho nového bývania.

Nezabudli sme ani na oddychové zóny ako sú ihriská, preliezačky, malé oddychové parky s lavičkami. Príjemným relaxom budú pre vás aj vychádzky do okolitého lesa, ktorý sa nachádza iba pár metrov od vášho nového domova. Vybudujeme pre vás námestie s občianskou vybavenosťou, kde je momentálne na základe požiadaviek naplánovaná výstavba obchodu, zdravotného strediska, reštaurácie a detského centra. Tešíme sa, že zároveň pre vás vytvoríme nové podnikateľské prostredie.

Nenechajte si újsť bývanie v prírode, kde je v blízkosti momentálne vo fáze príprav projekt na vybudovanie golfového areálu a agroturistiky. Veľkými zmenami bude prechádzať aj známe termálne kúpalisko vo Vrbove, ktorý sa nachádza 1 km od Vlkovej. 11 km od miesta bývania budete mať k dispozícii už existujúci golfový areál s plánovanými luxusnými kúpeľmi. Určite je potrebné spomenúť aj AquaCity Poprad a nakoniec to najvzácnejšie - tajomné Vysoké Tatry, ktoré budete môcť obdivovať každý deň po prebudení vo vašom novom domčeku vo Vlkovej.