Navigácia

Výber jazyka

  • sk
  • en
  • de

Obsah

Deň pomoci komunite - spoločnosť Hengstler, s. r. o

Typ: ostatné
Deň pomoci komunite - spoločnosť Hengstler, s. r. o Aj tento rok spoločnosť Hengstler, s. r. o. sa Dňom pomoci komunite/Day of caring usiluje prispievať k vytvoreniu lepšieho miesta pre život, a to aj formou sociálnej zodpovednosti voči regiónom, v ktorých pôsobí.

Aj tento rok spoločnosť Hengstler, s. r. o. sa Dňom pomoci komunite/Day of caring 🍂🍁🏞 usiluje prispievať k vytvoreniu lepšieho miesta pre život, a to aj formou sociálnej zodpovednosti voči regiónom, v ktorých pôsobí.

V našej obci Vlková zamestnankyne spoločnosti Hengstler, ktorých bolo tento rok v hojnom počte vyhrabali popadané lístie v historickom parku.

Náš park má na jeseň mimoriadne čaro...farebné šuchotajúce lístie 🍂🍁 a slnečné lúče ☀️ sú ideálnym miestom oddychu v našej obci 🏞.

Spoločnosti Hengstler, s. r. o. patrí poďakovanie!

Obec Vlková


Vytvorené: 21. 10. 2022
Posledná aktualizácia: 21. 10. 2022 13:47
Autor: Správce Webu